Okno Salamander bluEvolution 92

Okno Salamander bluEvolution 92

Najnovšia generácia okien Evo je optimálna kombinácia ceny, inovatívnej technológie a najlepších tepelných a úžitkových parametrov. Vďaka unikátnym vlastnostiam okná Evo predstihujú tradičné energoúsporné okná a tvoria ďalší krok v ich vývoji. Špeciálne navrhnutý 6 komorový profilový systém PVC so šírkou 92 mm a 3 tesneniami MD a energoúsporným izolačným sklom s rámikom umožňujú vyrábať okná s výbornými tepelno izolačnými parametrami (jeden z najlepších dostupných na trhu!). Okná Evo zaisťujú najvyššiu úroveň energetickej účinnosti a tým zaručujú vysokú úsporu nákladov na vykurovanie domácnosti v porovnaní s nákladmi na zakúpenie.

logo energeticky certifikat logo eurocolor katalog logo ce logo-salamander logo roto logo-blueevolution-92

Záruka

zaruka 10rokov zaruka 5rokov okna-foliovane zaruka 10rokov-trojsklo-superspacer

Špecifikácia

cislo-01   profil   Profil
Nemecký systém bluEvolution 92. Jedinečná stavebná hĺbka 92mm vytvára neprekonateľnú tepelnú izoláciu a najlepšiu energetickú účinnosť. V spojení so štíhlou pohľadovou výškou len 118mm, svetelným ziskom cez veľkú svetlosť okna sa radí bluEvolution medzi najvyššiu triedu v plastových oknách.
         
cislo-02   kovanie   Kovanie
Nemecké kovanie Siegenia s funkčným štandardom vybavenia:
 mikroventilácia alebo stupňované vyklápanie – zaručujúce slobodu vetrania;
 blokáda kľučky – zaručujúca bezpečnosť používania ako ochrana pred chybnou zmenou položenia kľučky;
 poistky proti vypáčeniu – chránia neuralgické miesta okna pred vlámanim.
         
cislo-03   klucka   Kľučka
Kľučka s funkciou Secustik – dodatočná ochrana pred vypáčením.
         
cislo-04   tesnenie  
Tesnenie
Vyhotovené na dlhé roky z trvácnej silikónovo-kaučukovej hmoty s vysokou odolnosťou na slnečné UV žiarenie, v harmonickom šedom prevedení pre okná biele. Systém s 3 tesneniami.
         
cislo-05   ramik super spacer  
Rámik
Patentovaný rámik  zo špeciálnej polymérovej hmoty – garantujúci o 15% viac tepla, do 2dB redukujúci dodatočne hluk, do 70% znižujúci kondenzáciu vlhkosti, do 20 rokov zvyšujúci životnosť skla.
         
cislo-06   sklo   Sklo
Trojsklo s rámikom  vyhotovený v najnovšej technológii zoskupenia (bez prirezávania rámika v rohoch skla, ktoré môže spôsobiť netesnosť) s použitím materiálu Hot-Melt - zaručujúceho vysokú tesnosť vložky a udržanie vlastností skla na dlhé roky.
         
cislo-07   farebna-paleta   Farebné prevedenie
Štandard: biely. Niekoľko farebných verzií fóliovaných jednostranne a obojstranne podľa palety farieb EUROCOLOR.
         
cislo-08   parametre   Parametre
Vynikajúci koeficient Uw = 0,71 W/m2K pri trojskle Ug = 0,5 W/m2K.
         
cislo-09   zaruka   Záruka
Biele okná: 10 rokov, farebné okná: 5 rokov. Trojsklo ENERGO so : do 10 rokov! 
         
cislo-10  

profil obycajny

profil okruhly

profil sklesly

  Unikátne vlastnosti
  špeciálna konštrukcia profilu so zväčšenými vonkajšími komorami, úspešně zlepšuje ventiláciu a chladenie okná, zmenšuje tepelné napätie, ktoré vzniká pri príliš vysokých / nízkych teplotách a tým zlepšuje statiku celého okna;
 hlboké zapustenie skla a špeciálne navrhnuté tesnenie pod ňom obmezuje stráty tepla a zlepšuje súčiniteľ prestupu tepla celého okna; 
 špeciálna výška rámu (73 mm) a krídla (58 mm) – garantujúca dosahnutie lepších tepelnoizolačných parametrov, vďaka zvýšenej ploche skla;
 sklo s hrúbkou 53 mm v spojení s veľmi dobrými parametrami profilov zaručujú vysokú redukciu nákladov na vykurovanie a znižujú hluk;
 naklonená pod úhlom plocha rámu a špeciálne navrhnuté široké komory prispievajú k lepšiemu odtoku dažďovej vody;
 3 tesnienia (systém MD) zaručujúce lepšie tepelné a akustické parametre. Viackomorové stredové tesnenie vytvára „suchú komoru, potrebnú pre dodatočnú ochranu kovania pred vodou;
 tvar krídla Sx: klasický rovný tvar.

Farebnosť

Najčastejšie kupované

 


biela

montana (winchester)

zlatý dub

vlašský orech

fakturovaný antracit

 

 

 

 

Tvar

 

Sx-rovné krídlo
Sx-rovné krídlo

Plastové okná TOP-PLAST - to správne rozhodnutie!

1. Úspora energie

Plastové okná REHAU vďaka použitiu profilov a skiel o veľmi vysokých tepelnoizolačných parametroch dovoľujú znížiť náklady na energiu do 75 % v pomere ku starým dreveným oknám, zaisťujúc pri tom komfort ovzdušia v miestnosti.

2. Estetika

Plastové okná REHAU vás zaskočia širokou škálou tvarov a farieb. Sú dostupné nielen v klasických tvaroch a farbách, ale tiež môžu byť dostupné v rôznych formách, tvaroch a originálnych farbách, v súlade s najnovšími trendami.

3. Kvalita vonkajších povrchov

Unikátny recept hmoty na výrobu profilov PVC, z ktorej sú vyhotovené plastové okná REHAU, zaisťujú dlho trvalú ochranu pred zašpinením a tiež trvanlivosť farby.

4. Tesnenie

Široký povrch prítlačného tesnenia zaistí plastovým oknám REHAU nepriepustnosť, chrániac pred vetrom, dažďom, prachom a stratou tepla.

5. Stabilita

Na výrobu plastových okien REHAU sa využívajú preverené profily PVC, dodatočne vystužené špeciálnymi oceľovými tvárnicami s optimálnymi statickými vlastnosťami. Vďaka tomu každý majiteľ týchto plastových okien čerpá radosť z ich vlastníctva a používania po dlhé roky.

6. Jednoduché čistenie

Umývanie plastových okien REHAU je detsky jednoduché. Antistatická hmota ako aj šikmý základ rámu (bez lievikov) dovolí umývanie okien s normálnym čistiacim prostriedkom.

7. Opatrenia proti vlámaniu

Čím ľahší je prístup cez okno do vnútra domu (napr. na prízemí), tým lepšie by malo byť to okno chránené. Plastové okná REHAU sú vyhotovené z profilov, ktoré umožňujú využitie rôznych bezpečnostných opatrení proti vlámaniu.

8. Akustická izolácia

Viackomorová konštrukcia profilov v oknách REHAU zmenšuje hranicu hluku v každom dome alebo byte. Vďaka súborom skiel rôznej hrúbky sa môžete tešiť z ticha vo vnútri.

 

 

Cenová ponuka

 

Plastové okná Levice

Kalvínske námestie 3, 934 01 Levice,
Pondelok - Piatok 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30
info@topplast.sk | 036 / 633 33 33 | 0911 / 721 070

Plastové okná Nitra

Štefánikova tr. 50, 949 01 Nitra
Pondelok - Piatok 9:00 - 12:00 a 12:30 - 17:00
nitra@topplast.sk | 0917 / 717 424 | 0905 /721 070

TopPlast Banská Bystrica

Kapitána Nálepku 2/A (Úsvit), Banská Bystrica 97404
Pondelok - Piatok 9:00 - 12:00 a 12:30 - 17:00
bb@topplast.sk | 0915 / 834 466| 0905 / 721 070