Okenné a dverové doplnky

Ponuka firmy TOP-PLAST to nie sú len okná a dvere, ale tiež rôzne príslušenstvo, ktoré dopĺňa základné výrobky a vo väčšine prípadov zaisťuje veľa dodatočného pôžitku, akým je napríklad zvýšený komfort alebo praktická funkčnosť. 

Vďaka prevereným už riešeniam firma TOP-PLAST môže ponúknuť svojim zákazníkom širokú škálu okenných a dverových doplnkov.

Systémové doplnky

Vysoko rozvinutá technológia profilov PVC využívaná firmou TOP-PLAST, predvída veľa systémových riešení ako napríklad: rozšírenia, spojené profily, zosilnené profily, dilatačné profily, kryty na prahy do balkónových dverí a veľa iných, často používaných pri všetkých netypických riešeniach.

Doplnky pre kovanie

Ak si vyberiete okná od firmy TOP-PLAST s kovaním ROTO, vyberiete najväčšiu funkčnosť. Vďaka novým nápadom a vysokorozvinutej technológii môžete dodatočne vybrané druhy okien vybaviť výhodnými a praktickými elementmi:

kľučková protiprievanová poistka – stabilne udržuje krídlo vo vybranej polohe, zaisťujúc tak ochranu pred uzavretím okna alebo dverí, napríklad v prievane 

rúčka a balkónový patent – slúži do zatvárania dverí pri východe na balkón alebo terasu, veľmi výhodný a estetický doplnok, vďaka ktorému každý deň môžeme pohodlne používať okná od firmy TOP-PLAST

polohovateľné sklápanie – zaistí reguláciu prístupu vzduchu v miestnosti akurát v takom množstve, aké potrebujeme, ľahké a pohodlné ovládanie kľučkou dovolí odchyľovať okno v rôznych uhloch

Hliníkový prah v balkónových dverách

Sloboda prechádzania je neobmedzená a to vďaka špeciálnemu hliníkovému prahu, ktorý sa montuje v balkónových dverách vo vybraných okenných systémoch od firmy TOP-PLAST. Tento prah zaistí zvýšený komfort užívania vďaka špeciálnej technológii montáže so zárubňou, čo činí každú miestnosť miestnosťou bez architektonických bariér.

Parapety

Vnútorné parapety ponúkané firmu TOP-PLAST sú vyrobené z komôrkových profilov z PVC. Vonkajší povrch týchto parapetov je vyhotovený z vysokokvalitného laminátu na báze melamínovej živice, čo ho činí parapetom s vysokou trvácnosťou a dlhou životnosťou. Charakterizuje ho tiež vysoká odolnosť na stieranie, poškrabanie a cigaretový oheň, veľká trvácnosť vďaka solídnej hrúbke komôrkových stien ako aj odolnosť voči vlhkosti a teplote do +60 stupňov C.
V ponuke firmy TOP-PLAST si každý klient nájde tiež ľubovoľný druh vonkajšieho parapetu. 

Vetrací systém

Zdravie, dobrá nálada a spokojnosť sú tak isto dôležité ako vyhýbanie sa stavebným chybám, do ktorých sa môže pričiniť vysoká vlhkosť. Vzduch, ktorý sa nachádza vo vnútri miestnosti sa ľahko zanečistí špinou a vlhkom, čo sa nepriaznivo odzrkadlí na zdraví bývajúcich a zároveň zníži komfort bývania a užívania budovy.
Preto tak dôležitá je úloha vetracích systémov za účelom zabezpečenia ideálnej mikroklímy v miestnosti.


Kľučky, držadlá, samozatvárače,

prispôsobujúc sa požiadavkám investorov ponuka TOP-PLAST predvída tiež také doplnky, ako sú samozatvárače do vchodových dverí, zaisťujúce automatickú funkciu zatvárania alebo špeciálne zatvárače do svetlíkov, ktoré umožnia ovládanie vysoko položeného okna z úrovne užívateľa.
Ponuka firmy tiež obsahuje rôzne druhy držadiel, kľučiek ako aj dverové guľy rôznych tvarov a farieb, v súlade s najnovším módnym trendom.

Plastové okná Levice

Kalvínske námestie 3, 934 01 Levice,
Pondelok - Piatok 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30
info@topplast.sk | 036 / 633 33 33 | 0911 / 721 070

Plastové okná Nitra

Štefánikova tr. 50, 949 01 Nitra
Pondelok - Piatok 9:00 - 12:00 a 12:30 - 17:00
nitra@topplast.sk | 0917 / 717 424 | 0905 /721 070

TopPlast Banská Bystrica

Kapitána Nálepku 2/A (Úsvit), Banská Bystrica 97404
Pondelok - Piatok 9:00 - 12:00 a 12:30 - 17:00
bb@topplast.sk | 0915 / 834 466| 0905 / 721 070